נילי ססלר

פרטי

זה נכון, "סטיילינג" היום היא מילה אופנתית, טרנדית שתופסת מקום בתחומים רבים בחיינו. ה"סטיילינג" אכן הפך לאופנה אך הוא לאו דווקא טרנד, ולאט לאט הוא מוכיח לרבים כי האופנה תלויה רק בנו, ברצונות שלנו, במצב הרוח, באישיות שלנו ובאהבות.
כך, בדיוק כמו ב"סטיילינג לאופנה" התפתח בשנים האחרונות ה"סטיילינג לבתים".

התחום אמנם חדש יחסית אך הוא מופנה בעיקר לאלה שרוצים לשפר את מראה דירתם אך אין ברשותם סכום מספיק לשיפוץ, לכאלה שמבקשים שינוי אך מתקשים בקבלת החלטות, לאלה המעוניינים לשדרג את מראה ביתם החסרה להם "עין" עיצובית מייעצת, לאלה שסיימו שיפוץ אך מחפשים את האדם הנכון שידע מה להכניס הביתה עכשיו ולאן, ואין להם את הזמן לכך, ועוד…

תחום ה"סטיילינג לבתים" או "הלבשת הבית" מתייחס למעשה לכל מה שקיים בתוך החלל הנתון. אותו חלל יכול להיות חדר מגורים, חדר רחצה, מבואת כניסה , חדר ילדים או דירה שלמה.

ההתייחסות ל"הלבשת הבית" תהיה אותה התייחסות כמו להלבשה, כלומר: מכף רגל ועד ראש: החל מבחירה נכונה של חיפויים, שטיחים, דרך בחירת רהיטים, צבעים או טפטים, בחירת תמונות והצבתן במקום הנכון, תליית ובחירת וילונות, גופי תאורה וכמובן, כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת: אביזרים משלימים. הנגיעות הסופיות בעזרת אביזרי נוי והנחתם במקום הנכון תיתן את התמונה הסופית והמושלמת.
כמובן, שכל אחד יכול לבחור את אחד מהשירותים הללו או כמה מהם – לפי כיסו ולפי צרכיו ורצונותיו.